Golf
 • ZAHRAJ SI ADVENTURE GOLF ZADARMO
  Kúp si a vypi u nás tri čapované pollitrové plzenské a golfík hráš zadarmo. A keď dáš tých plzní 5, originál krígeľ je tvoj.
 • TIP NA DARČEK
  Ponúkame akciovú vstupenku 5+1 zadarmo pre dospelých a študentov za výhodnú cenu. Zakúpite priamo u obsluhy.
Facebook
Pravidlá

Pre dosiahnutie čo najpríjemnejšieho pôžitku z hry, Vás prosíme o dodržiavanie nasledujúcich pravidiel:

 • Buďte ohľaduplní k ostatným hráčom a tešte sa z Vašej hry.
 • Na jednej jamke odporúčame hrať maximálne 4 hráčom v poradí, akom si sami určia.
 • Jednotlivé jamky sú očíslované poradovými číslami. Dodržte toto poradie. Jamky sú prepojené chodníkmi tak, aby Vás doviedli k ďalšej jamke v poradí.
 • Cieľom hry je dopraviť loptičku v čo najmenšom počte úderov do jamky. Víťazom je hráč s najmenším súčtom úderov na všetkých jamkách.
 • Hra na jamke začína v priestore pred tehlovými mantinelmi. Loptičku si môžete na umelej tráve ľubovoľne umiestniť. Prosím neodpaľujte loptičku, kým skupina pred vami neopustila jamku. Nie je vhodné predbiehať inú skupinu.
 • Pokiaľ loptička pri hre opustí dráhu, vráťte ju späť v mieste, v ktorom dráhu opustila. Hráč môže posunúť loptičku kolmo od tehlového mantinelu na vzdialenosť 15 – 20 cm. Hráč si pripočíta navyše jeden trestný bod.
 • Maximálny počet úderov na jednu jamku je 6. Pokiaľ sa Vám nepodarí trafiť do jamky na šesť úderov, hráč dostane jeden trestný úder a zapíše si do tabuľky 7.

Ďakujeme za rešpektovanie pokynov. Snažíme sa nimi skvalitniť naše služby.

 

Pravidlá mestskej adventure golf ligy

 • Liga začína kvalifikáciou v priebehu mesiaca október. Hrá sa systémom každý s každým. Cieľom kvalifikácie je rozdeliť hráčov podľa výkonnosti do skupín po piatich hráčoch. Do ligy sa môžete prihlásiť aj v priebehu ligy, hráč bude automaticky nasadený do najnižšej skupiny.
 • V novembri hráme prvé kolo, december - január druhé kolo, február, tretie kolo, apríl štvrté kolo a máj piate kolo. V júni liga vyvrcholí finále a záverečnou exhibíciou. Pevným hracím dňom je sobota o 10:00 a štvrtok od 14:00 do 20:00.  Samozrejme jednotlivé zápasy môžete odohrať aj v inom termíne na základe vzájomnej dohody hráčov. Termín odohrania zápasu si hráči dohodnú individuálne, kontakty na jednotlivých hráčov eviduje recepcia. Zápasy je nutné odohrať do konca každého mesiaca. Každý mesiac registrovaný hráč odohrá vo svojej skupine 4 stretnutia na 2 kolá.
 • Hrá sa podľa vyššie uvedených pravidiel. Vždy hrá jeden proti jednému dvojkolovo. Víťaz stretnutia získa 3 body, porazený jeden bod. V prípade remízy po dvoch odohraných kolách rozhodne rozstrel na dvanástej jamke. Za neodohraný zápas je 0 bodov. Po odohraní každého stretnutia odovzdajú hráči čitateľne vypísanú a podpísanú score kartu na recepcii. Len výsledky z odovzdaných a podpísaných score kariet budú zapísané do tabuľky. Na konci mesiaca hráč získa ďalšie body za poradie v priemerovej tabuľke. To znamená, že sa  každému hráčovi zo všetkých odohraných kôl za mesiac zráta priemerný počet úderov na kolo a podľa toho bude vyhodnotená priemerová tabuľka. Posledný v tabuľke získa 0 bodov, predposledný 2 body a takto to bude po dvoch bodoch odstupňované až k prvému hráčovi. Ďalšie body získava hráč za hru v skupine. V najmenej výkonnej skupine je to 0 bodov, vo výkonnejšej 5 b., v ďalšej 10 b. atď., postupne sa pridáva po piatich bodoch až do najvyššej skupiny. Body za zápasy v skupine, za umiestnenie v priemerovej tabuľke a body za výkonnostnú tabuľku sa zrátajú a na konci každého mesiaca zverejnia. Taktiež sa zverejní aj celkové priebežné poradie ligy. Podľa poradia v priemerovej tabuľke budú hráči rozdelení do skupín na nasledujúci mesiac. V prípade rovnakého priemeru rozhoduje o poradí v priemerovej mesačnej tabuľke najlepšie zahrané kolo v mesiaci.
 • Tímy hrajú dvojkolovo systémom každý s každým počas celého ročníka. Do výsledku sa zarátavajú výsledky dvoch najlepších hráčov tímu.
 • Všetkým hráčom prajeme pevnú ruku a želáme veľa štastia a úspechov v hre. Víťaz ligy v kategórii jednotlivcov získa ako hlavnú cenu ročnú pernamentku v hodnote 499 €, pekné ceny sú pripravená aj pre víťazov individuálnych kategórii.