Golf
  • ZAHRAJ SI ADVENTURE GOLF ZADARMO
    Kúp si a vypi u nás tri čapované pollitrové plzenské a golfík hráš zadarmo. A keď dáš tých plzní 5, originál krígeľ je tvoj.
  • TIP NA DARČEK
    Ponúkame akciovú vstupenku 5+1 zadarmo pre dospelých a študentov za výhodnú cenu. Zakúpite priamo u obsluhy.
Facebook
Fotogaléria

ADVENTURE GOLF SLOVAKIA OPEN CUP

Rekord ihriska sa zatriasol, ale nepadol. Adventure golf na 4. poschodí OC MIRAGE v dňoch 3. a 4. marca v spolupráci so Slovenským zväzom dráhového golfu privítal najlepších hráčov tradičného minigolfu z celého Slovenska. Hráči sa z nástrahami 18 dráh napriek krátkym tréningom vyrovnali a atakovali niekoľkomesačné rekordy. Víťaz turnaja Juraj Palovič z Trnavy dosiahol najvyrovnanejšie výkony, v jednej hre dokonca vyrovnal rekord ihriska v počte 5 es a dosiahol najlepší výkon 34 úderov na všetkých jamkách. K vyrovnaniu rekordu ihriska z apríla minulého roka mu tak chýbal jediný úder. O kvalite a vyrovnanosti hráčov svedčí fakt, že o druhé miesto bojovali až 3 hráči. Za celkovým víťazom zaostali po základnej časti len o tri body. V rozstrele systémom „rýchla smrť“ prvé vyradenia prišli až po šiestej jamke. Herný systém na 4 kolá priniesol nasledujúce výsledky: 1. miesto Juraj Palovič, Trnava 148 b. 2. až 4. miesto Ivan Pätoprstý, Trnava 152 b., Ľubo Andrassy, Žilina 152 b., Michal Csontos, Brezno 152 b. 5. miesto Ivan Švejda, Žilina 153 b. V súťaži párov bolo najúspešnejšie žilinské duo Andrassy – Švejda s priemerným počtom úderov hráča v jednej hre 38,12. Všetkým víťazom blahoželáme!

FIREMNÉ PODUJATIA

Pre firemných klientov zabezpečujeme kompletný servis pre spoločenské akcie. Pripravíme občerstvenie, organizáciu turnaja vrátane cien do súťaží, všetko podľa Vašich potrieb.Využite naše bohaté skúsenosti. Turnaj začína vyžrebovaním hráčov, nasleduje oboznámenie sa s pravidlami a samotná hra. Turnaj môže prebiehať ako súťaž jednotlivcov alebo družstiev. Jednotlivé výsledky evidujeme na score kartách. Pre víťazov Vám zabezpečíme výhru podľa Vášho výberu, na poháre pri včasnom dodaní podkladov vygravírujeme text. Na obrázkoch môžete vidieť kolektív Žilinského večerníka, ktorý svoju akciu poňal viac ako štýlovo.

ORANGINA DVOJBOJ

CVČ Spektrum v spolupráci s Adventure minigolf pravidelne organizuje letný aj zimný turnaj v minigolfe a šachu. Amatérski aj profesionálni hráči a fanúšikovia kráľovskej hry šach všetkých vekových kategórii si porovnávajú svoje výkony v oboch disciplínach. Po rozlosovaní každý hráč odohrá v skupine jedno minigolfové stretnutie a tri šachové päťminútovky, víťazi skupín spolu absolvujú rozstrel na obľúbenej jamke č. 18. Ceny od Kofola a.s. vo forme obľúbenej ORANGINY si odnášajú aj ostatní zúčastnení.

OBRÁZKY Z VÝSTAVBY

Na štvrté poschodie SC MIRAGE sme pre Vás vyniesli cca 20 000 kg jednotlivých častí ihriska, 2 000 kg dekoračných kamienkov, 500 litrov mulčovacej kôry a 250 kg zeminy určenej pre kvety. Na výrobu lode a baru stolári z firmy Aqastyle spotrebovali 10 kubíkov kvalitného dreveného masívu.