Golf
  • ZAHRAJ SI ADVENTURE GOLF ZADARMO
    Kúp si a vypi u nás tri čapované pollitrové plzenské a golfík hráš zadarmo. A keď dáš tých plzní 5, originál krígeľ je tvoj.
  • TIP NA DARČEK
    Ponúkame akciovú vstupenku 5+1 zadarmo pre dospelých a študentov za výhodnú cenu. Zakúpite priamo u obsluhy.
Facebook
Aktuálne

 

POZVÁNKA

27. 3. ŠTVRTÝ ROČNÍK KOFOLA CUP

Pozývame amatérskych aj profesionálnych hráčov a fanúšikov kráľovskej hry šach všetkých vekových kategórii na dvojboj s golfíkom. Každý hráč odohrá jedno golfové stretnutie a tri šachové päťminútovky v skupine. Registračný poplatok len 1,50 €. Celý mesiac môžete hrať šach na terase na MEGA ŠACHOVNICI. Začíname od 17:00 h.

Oslavujete narodeniny?
 
Nie každý má dnes chuť a čas na náročné prípravy narodeninovej oslavy.  Prenechajte preto starosti s organizáciou občerstvenia, následnou obsluhou a programom profesionálom a vychutnajte si pekné chvíle v spoločnosti priateľov a rodiny. Nemusí ísť o párty vo veľkom štýle, aj pre oslávencov s obmedzeným rozpočtom vieme zorganizovať oslavu, na ktorú budete dlho spomínať. A vôbec nebudete musieť upratovať :-). Už od 4 € na osobu aj s darčekom pre oslávenca a jeho hostí.

Organizujete firemný večierok alebo posedenie pre obchodných partnerov?
 
Chcete oživiť atmosféru vo firme, upevniť vzťahy s obchodnými partnermi alebo zlepšiť komunikáciu vo Vašom týme? Rozhodnite sa pre adventure golf. Ide o netradičný a nenáročný šport pre všetkých bez rozdielu veku, pretože skôr ako svaly a fyzickú kondíciu hráč potrebuje pevné nervy a istú ruku. Neponúkame len hru, ale aj zážitok z objavovania torza pirátskej lode, pieskovej pláže s mega mušľami, v džungli objavíte ostrov s jaskyňou, kde piráti schovali svoj poklad....
Príďte spolu na Adventure golf na 4. poschodí OC MIRAGE. Pre firemných klientov zabezpečujeme kompletný servis pre spoločenské akcie. Pripravíme občerstvenie, organizáciu turnaja vrátane cien do súťaží, všetko podľa Vašich potrieb. Využite naše bohaté skúsenosti a prenechajte starosti s organizáciou, obsluhou a programom profesionálom. Vy si vychutnajte pekné chvíle v spoločnosti priateľov za výborné ceny v príjemnom prostredí s nádherným výhľadom na centrum Žiliny - priestor vyhradíme len pre Vás.

Nerobte si starosti s niečím, čo môžeme urobiť za Vás.